Sdílet

Tweet

Goodgame studio

21. století přineslo rapidní změny v životech lidí. Rozmach internetu a jeho neustále zrychlování dalo vzniknout mnoha příležitostem v online podnikání. Té se rozhodlo chopit i Goodgame studio. V červnu 2009 v právě založené Hamburské pobočce začali pracovat na první hře. Od toho okamžiku se pouhé sny změnili v realitu. Goodgame studio zaměstnává přes 400 lidí a toto číslo každý měsíc stoupá. Obliba her studia si žádá stále více zaměstnanců, aby bylo možné udržet nastavenou laťku. O té něco svědčí i několik posbíraných ocenění pro strategický Empire. Ten se může těšit i titulu nejlepší online hra roku 2013, což je adekvátní vizitkou nejrychleji rostoucí herní společnosti současnosti.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.