Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Stále častěji raději volíme nějakou tu formu zábavy, jenž lze provozovat v teple našeho domova. A ono se není čemu divit. Masivní nástup internetu tomu přímo nahrává. Nyní si můžeme zvolit s nespočtu zajímavých herních titulů pokrývajících všechny žánry. Online jsou na dosah ruky i hry, za nimiž jsme dříve mířili do oblíbené hospůdky. U pivka se posléze hráli i karty a on ten večer utekl ani jsme nevěděli jak. Uspěchanost doby však již nedává tolik prostoru pro tyto aktivity a tak s povděkem přijímáme virtuální podoby karetních turnajů. Jeden takový nám přináší i Goodgame studio, v jehož pojetí je poker neméně zábavný, než jiné jeho tituly. Nespornou výhodou dozajista je i možnost se účastnit her naprosto zdarma.

V Goodgame Poker se konkrétně zhmotňuje nejúspěšnější varianta této karetní hry, Texas Hold'em. K této popularitě přispěla zejména svižnost, s jakou se jednotlivé partie odehrávají. Na začátku je každému hráči rozdána dvojice karet. Poté následují povinné vsázky, které následuje vyložení trojice společných karet. Nyní již každý hráč může začít kalkulovat svoje možnosti. Ty následně odrazí v prvním regulérním kole sazek. Pak následuje vyložení další společné karty a další sázky. Partii zakončuje vyložení páté společné karty, kdy již hráči jasně tuší svou šanci na výhru. Přichází tak poslední sázky před vyložením karet. Hráč s nejvyšší možnou kombinací se posléze stává vítězem a bere bank. Přičemž vítězové klidně mohou být i dva či tři, záleží jen na kombinaci karet.

Odehrání jedné partie může tak být otázkou několika minut. Vše záleží jen na samotných hráčích, jak se ke hře postaví. Při standardním hraní se následně posune role rozdávajícího a může se hrát další partie, tedy pokud mají hráči o ní zájem. Výhoda online hraní pokeru je ve volnosti. Klidně se můžeme zastavit na jedinou partii a pak se opět vrhnout na nějakou užitečnou práci. Zkrátka je jen na našich časových možnostech, kolik partií si v danou chvíli dáme. Goodgame Poker je v tomto ohledu nenáročný na čas a dostupný každému, koho tato karetní hra očaruje. A pokud by si někdo chtěl zahrát kompletní turnaj, má příležitost. Během dne jich začíná hned několik, takže si stačí vybrat jen čas a pustit se do klání s hráči z celého světa.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.