Sdílet

Tweet

Goodgame Mafia

Goodgame Mafia

Noční klub již funguje na 100% a pozvolna přichází doba, kdy pošilháváme po nějaké té nové výzvě. Tak proč se držet při zemi a nepustit se do pořádného dobrodružství za hranou zákona. Godgame Mafia nás přivádí do nebezpečného světa temného podsvětí. Jak se naše postava mohla přesvědčit, život na ulici není žádný med. Nikdo vám nedá nic zadarmo a každé vítězství je vykoupeno krví. To se poté není čemu divit, že jeden neváhá, když o jeho služby projeví zájem místní kmotr. Ten shání adekvátní posilu do svého týmu. Na jasně formulovaný dotaz padlo jediné jméno, to naše. Osud nás tak zavádí do kmotrova baru, kde dostáváme první testovací úkoly. Pokud se osvědčíme, náš život se od základu změní.

Stát se součástí mafie má své klady i zápory. Avšak v tuto chvíli vidíme jediné, šanci na trochu slušný život mimo temnotu nebezpečných uliček. Neváháme tedy začít plnit špinavou práci, práci, v níž již platí jen dva zákony. Vendeta a omerta jsou od dnešního dne tím jediným, nač se ohlížíme. Vše ostatní jde stranou. Když kmotr zavelí, razíme vybírat výpalné, odstranit nepohodlné svědky i přespříliš aktivní protivníky. A můžeme si být jistí jediným, od dnešního dne jich budeme mít přehršel. Ve městě je několik konkurenčních rodin, které vzájemně bojují o nadvládu nad ulicemi. A naším úkolem je postupně eliminovat jednotlivé členy rodiny a přes ně se dostat až k samotné hlavě, kmotrovi, jehož území zabereme pro toho svého.

Krom plnění řady různorodých úkolů se v roli gangstera pouštíme do nespočtu soubojů. De facto každý úkol ke svému řádnému dokončení vyžaduje ustát nějakou tu přestřelku. Je proto naprostou nezbytností vylepšovat schopnosti své postavy. Se zvyšujícím se zdravým, sílou úderu a přesností rostou naše naděje na přežití v tomto nebezpečném světě. V něm na nás krom bojů s virtuálními soupeři čekají i reální hráči. Ti se mohou sdružovat do rodin, což pro ně přináší řadu výhod. Čím mocnější je rodina, tím vyšší jsou zisky se splněných úkolů. A ruku v ruce s tím je rychlejší vylepšování postavy. Goodgame Mafia je zkrátka po všech stránkách vyladěna k intenzivnímu zážitku s hraní. Tentokrát dokonce za hranicí zákona, tedy alespoň toho virtuálního.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.