Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Příležitostí, jak se pustit do nějakého podnikání se stále dá najít dostatek. Jen to chce odchytit správnou dobu nástupu trendu a mít alespoň nějaké ty základní vědomosti. To se poté dá solidně vydělat i na online hraní. Do tohoto byznysu se rozhodlo investovat i Goodgame studio, u něhož vsadili na originálně pojatou grafiku. A jak se prozatím zdá, tato sazka byla tou na správnou kartu. Goodgame studio má v portfoliu hned několik povedených her, k nimž patří i jedna s prostým jménem Gangster. Co od ní očekávat dozajista není potřeba nějak podrobněji zdůrazňovat. Každému již s názvu dojde, jaké úlohy se zmocní.

Gangsterem se člověk nestane přes noc. A stejně náročný vývoj čeká naši postavu i v této hře. Na počátku jsme bezvýznamný pouliční rváč a vyvrhel, co přežívá ze dne na den. Jenže chvíle velké změny se neúprosně blíží. Našich kousků si povšiml místní boss a rozhodl se nám dát šanci ukázat, co v nás je. Přichází několik jednoduchých úkolů, po nichž si začínáme budovat respekt a jméno v nejorganizovanějším uskupení světa. Pro svou rodinu plníme nejeden náročný úkol, jenž je spojen se závěrečným soubojem. A jak roste náročnost úkolů, rostou i požadavky na dovednosti postavy. Tu je proto potřeba průběžně vylepšovat, abychom vůbec měli šanci tyto souboje ustát. K vylepšování nám slouží vydělávaná měna, za níž si můžeme nejen pořídit lepší výzbroj, ale i vytáhnout body života, sílu úderu a štěstí.

Ve chvíli, kdy o něco zdokonalíme svou postavu, se krom plnění úkolů pro bosse můžeme pustit do znepřátelených rodin. Hra nám nabízí několik čtvrtí ovládaných znesvářenými gangstery. A v tuto chvíli pro slávu svého kmotra rozpoutáváme válku, na jejímž konci budeme mít pod správou o jednu čtvrť navíc. K tomu je potřeba postupně eliminovat protivníky v žebříčku posloupnosti až k nepřátelskému kmotrovi. Dostat toho není nic snadného a bude potřeba ještě pořádně zapracovat na schopnostech postavy. A kdyby nás přestalo bavit porážet počítačem řízené postavy, máme tu samozřejmě i interakci mezi jednotlivými hráči. Ti se mohou sdružit do rodin a využívat jejich výhod. Čím mocnější rodina je, tím zajímavější jsou bonusy k výdělkům. A tím samozřejmě můžeme rychleji zdokonalovat svou postavu. Goodgame Gangster prostě a jednoduše nabízí nekončící zábavu v bojích o nadvládu na městem.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.