Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Pokud si dnes můžeme být něčím naprosto jistí, tak je to možnost se virtuálně pořádně vyřádit. Herní průmysl nástupem rychlého internetu zažil takovou svou malou revoluci, kdy nejedno vývojářské studio začalo bojovat o přízeň hráčské základny. Není se tak čemu divit, že dnes se můžeme vydat na jakoukoliv tajemnou výpravu do ještě záhadnějších světů. Avšak pokud raději zůstáváme nohama na zemi u nějaké nenáročné oddychové hry, není na škodu se podívat do nabídky Goodgame studia. To nás třeba může zavést do vlastního módního salónu. A kdo by nechtěl alespoň na chvíli být uznávaným návrhářem, jehož kostýmky zdobí šatníky bohatých dam.

Ale k takovému to snu je hodně dlouhá cesta. V tuto chvíli jsme dali dohromady nějaké ty úspory, za něž jsme si pořídili skromné prostory s nějakým tím základním vybavením. Zanedlouho již v rohu sedí šička, co se pouští do jednoduchých kousků oblečení. Na nějaké velké oslňování to v tuto chvíli není, je tedy potřeba se začít soustředit na progres k vyšším příčkám. Přeci jen základem jsou zkušenosti, s nimiž se rozrůstá i množství nabízených modelů. S každým dalším vyrobeným a prodaným kouskem se posouváme dopředu, blíže k našemu snu o luxusním salónu. Ač je hra nenáročná, jistou dávku představivosti si pro ni připravte. Není totiž na škodu vědět, kam hodláme mířit. To nám umožní si sestavit byznys plán a toho se držet.

Takže postupně se s onoho nenápadného krámku krčícímu se v zadní části obchodního centra stává luxusní prodejnička s tím nejvytříbenějším zbožím. Róby bohatých dam však není to jediné, co můžeme mít v nabídce. K dispozici je i varianta přibrat švece či zlatníka. Akorát je potřeba dobře zvážit, jakého zaměstnance v danou chvíli potřebuji akutněji. Není totiž úplně nejideálnější, když chybou úsudku začne být v regálech nedostatek zboží či všechno zacílíme jen na jeho výrobu. Jakmile nemá zákazníka kdo obsloužit, je to špatně. Takový člověk zanedlouho roztrpčeně odejde a s ním i část reputace. A jelikož na té záleží ze všeho nejvíce, začneme ztrácet na návštěvnosti. Úspěch v Goodgame Fashion je prostě závislý na detailech.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.