Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

Lidstvo bylo vždy vynalézavé, co se týče hledaní způsobů zábavy. Metody se sice za dlouho historii změnili, avšak myšlenka zůstává stejná, zaměstnat se nějakou odpočinkovou aktivitou. I když slůvko odpočinkovou může být dost zavádějící. Jsou totiž jedinci, co rádi provětrávají svůj adrenalin a to co oni považují za odpočinek, mnohým připadá jako holé šílenství. Tím se však dostáváme trochu mimo mísu původní myšlenky. Ta směřuje k jednoduchosti, s jakou jde v dnešní době na zábavu dosáhnout. Již ani nemusíme opouštět své příbytky. Stačí počítač s připojením k internetu a můžeme se stát čímkoliv. Nespočet online her nám dává možnost volby a je jen na nás, k jakému žánru se přikloníme. O náš zájem se snaží soupeřit i Goodgame studio se svým portfoliem her.

Mezi nimi můžeme najít i Goodgame Café. V tomto kousku se stáváme hrdým majitelem restaurace. Na tento sen jsme dlouho šetřili, takže se nyní snažíme ze všech sil pozvednout svůj podnik k luxusnějším podmínkám. Není asi potřeba zdůrazňovat, že k tomu bude potřeba ještě opravdu hodně práce. Obyčejné vybavení s minimem zajímavých receptů v kuchařské knize tomu zatím ani zdaleka nenasvědčuje. No, co se dá dělat, je potřeba uvázat rondon, narazit čepici a pustit se do tvrdé dřiny u plotny. I s tím málo si lze vybudovat stálou klientelu a snad časem přilákat další strávníky. A o ty v tuto chvíli jde na prvním místě. Prvním cílem je prodat co nejvíce porcí a nabrat zkušenosti a zejména finanční rezervy.

Jen pokud budeme mít dostatek prostředků, můžeme začít uvažovat o rozšíření svého podniku. Takže v tuto chvíli upravíme rozložení stolů a židlí k maximálnímu využití. Až se nám podaří získat věhlas, je potřeba začít myslet i na onu luxusní stránku. K tomu je potřeba vyměnit standardní vybavení za luxusní varianty. S rostoucím počtem vydaných obědů je potřeba adekvátně reagovat i ve vybavení kuchyně. Dříve nebo později nás trojice kamen začne omezovat a budeme potřebovat dokoupit další. K tomu je však zapotřebí si udělat trochu více místa. Takže přichází ke slovu přistavení prostor, což není nijak laciná záležitost. Goodgame Café nás zkrátka stále nutí jít dopředu a hledat prostředky k vylepšování svého podniku. A jednoho dne se snad dočkáme okamžiku, kdy veškerá smetánka bude toužit po rezervaci u nás.

World of Warships

Hra staví na osvědčeném modelu boje úspěšného předchůdce s tanky. Jak však název World of Warships napovídá, tentokrát se hráč usadí na velitelském můstku některého typu válečné lodi, jíž si postupně může vylepšovat.

Mahjong online

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.